Diverse parkeerplaatsen beschikbaar in de ondergelegen parkeergarage van appartementencomplex Geldhof gelegen aan de Van Leijenberghlaan.
Binnenkomst in de goed verlichte parkeergarage middels een eerste speedgate. De parkeergarage is slechts toegankelijk voor bewoners, gebruikers van een parkeerplaats en bovendien veilig afgesloten met een extra speedgate en loopdeur. Beide speedgates zijn te openen middels een pas. Enkele parkeerplaatsen zijn voorzien van een laadpaal.
De prijzen per parkeerplaats variëren van € 200,- tot 250,- per maand (exclusief BTW).
LIGGING EN BEREIKBAARHEID
Het complex ligt tussen de A.J. Ernststraat en De Boelelaan, naast het Gelderlandplein en op slechts op 10 minuten loopafstand van de Zuidas.
Het complex heeft een centrale ligging ten opzichte van openbaar vervoer en uitvalswegen.
Bushalte ‘Gederlandplein’ met bussen 62 en 461 (Rivierenbuurt-Station Lelylaan) is nabij gelegen of loop in 10 minuten naar het tramstation met trams 5 en 25. Tevens goed bereikbaar met de auto. Via De Boelelaan/A.J. Ernststraat en de Amstelveenseweg is binnen 5 minuten de oprit van de Ringweg A10 bereikt.