Dienstverlening

Voor alle zaken die verband houden met vastgoed kunt u bij ons terecht. Dit geldt voor zowel commercieel als residentieel vastgoed. Ons kantoor is aangesloten bij de NVM, MVA en NRVT, VastgoedCert en TeGoVa. Onze makelaars zijn (K)RMT gecertificeerd.

Neem vrijblijvend contact met ons op.

Woning makelaardij

Wij bieden onze objecten aan via o.a. Funda. Onze diensten wat betreft woning makelaardij zijn:

Verhuur

Verkoop

Aankoop

Taxaties

Advies

Beheer

Commercieel vastgoed

Wij bieden onze objecten aan via o.a. Funda In Business. Onze diensten wat betreft commercieel vastgoed zijn:

Verhuur

Aanhuur

Verkoop

Aankoop

Huurprijsherzieningen conform 7:303 BW

Sale-and-lease-back

Taxaties

Advies

Beheer

Taxaties

Wij voeren zowel beleggingstaxaties uit, als taxaties voor eigen bewoning en commerciële taxaties. Onze taxateurs zijn geregistreerd bij NRVT, NVM en TEGoVA. De rapporten die wij leveren voldoen aan de richtlijnen van het NRVT, het NWWI en het TMI.

Wij taxeren onder meer voor de banken ING, RNHB, Rabobank, Handelsbanken, ABN AMRO, Domivest, NIBC, Casarion en SolidBriQ. Tot onze vaste opdrachtgevers behoren onder meer de gemeente Amsterdam, Amsterdamse woningcorporaties en vele vaste relaties. Tevens taxeren wij veel voor particulieren.

Ook voor erfpachtadviezen en erfpachttaxaties kunt u bij ons terecht, alsmede drie partijen taxaties, mediation en huurprijsherzieningen.

Klik hier voor het aanvragen van een offerte.

Beheer

Wij bieden ondersteuning bij zowel technisch, financieel als administratief beheer. Denk bij technisch beheer aan het coördineren van renovaties en zorg dragen voor het uitvoeren van onderhoud. Financieel (en administratief) beheer betreft onder andere het bijhouden van de financiële administratie, aanmaningen en indexeringen. Wij nodigen u uit om contact op te nemen voor een advies op maat, dit kan via beheer@bnvmakelaars.nl

Het team

Frank Nieste RM RT REV
NVM Makelaar
Taxateur / NRVT kamer bedrijfsmatig vastgoed / special valuations / TeGoVa
LinkedIn
frank@bnvmakelaars.nl
020-7371786

drs Theo W.J. Vermue RM RT
NVM Makelaar
LinkedIn
theo@bnvmakelaars.nl
06-21232877

Allon van der Vliet KRMT
Kandidaat-makelaar
LinkedIn
allon@bnvmakelaars.nl
06-22381336

Jasper Broëlman RM RT
NNVM Makelaar
Taxateur / NRVT kamer bedrijfsmatig vastgoed
jasper@bnvmakelaars.nl
020-7371786

Fred Wijnen RM RT
NVM Makelaar
Taxateur / NRVT kamer bedrijfsmatig vastgoed
fred@bnvmakelaars.nl
020-7371786

Ir. Onno van Denzen Msre
Projectontwikkelaar
onno@bnvmakelaars.nl
06-46417793

Jeroen Baard MRE
Kandidaat-taxateur
jeroen@bnvmakelaars.nl
06-42466103

Kathelijne Aartse Tuijn
Accountmanager
kathelijne@bnvmakelaars.nl
020-7371786

Aletta Gijzenberg
Accountmanager
aletta@bnvmakelaars.nl
020-7371786

Lodewijk
Chef veiligheid
Waakzaam en dienstbaar